Hakkımızda

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Plt Teknoloji 2015 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. Sertifikalı ve profesyonel kadromuz 8 çalışandan oluşmaktadır. Türkiye geneline yayılmış, 81 ilde bulunan iş ortaklarımız ile, bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktayız.

Plt Teknoloji organizasyonumuz, kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir. Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız. Plt Teknoloji olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Plt Teknoloji, teknoloji devi HP firmasının iş ortaklarından biridir. Servis Hizmetleri konusunda HP’nin Tüm ürünlerine hizmet vermektedir. Servis hizmeti verilen ürün dağılımı ve yüksek iş hacmi kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük genel servis merkezlerinden biridir.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE TEKLİF ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ... TEKLİF AL »